دسته‌بندی نشده

خانه (home)


Home
( خانه)

خانه در تعریف : خانه یک تعریف مشترک در همه جوامع کشورها و فرهنگ ها دارد . خانه فضای ایست متشکل از مصالح چوبی فلزی آجری سیمانی خاکی کاهگلی و حتی پلاستیکی . خانه ها امروزه در متراژ های متفاوت عرضه میشود .
خانه میتواند کوچک متوسط و بزرگ باشد ، خانه یک محیط شامل تعدادی دیوار تعدادی درب و تعدادی پنجره است . و البته یک خانه برای خانه شدن (محل سکونت) نیازمند ملزوماتی حیاتی همچون برق آب گاز خطوط تلفن لوله کشی و یراق آلاتی همچون قفل دستگیره لولا پریز کلید آیفون سیم کشی و … میباشد .

خانه درتعریف 
حال پس از پایان ساختمان با متریال مورد نظر سازنده ، یک خانه خلق میشود . خانه ها فارغ از کوچکی و بزرگی ویلایی بودن یا آسمان خراشی بودن همه دارای یک روح مستقل میباشند . روح هر خانه تحت تاثیر ساکنین آن خانه شکل میگیرد .
انسان ها از کودک تا نوجوان و جوان وبزرگسال و سالخورده همگی تاثیر خود را بر اشیا و فضا ها میگذارند . بگونه ای که گاهی این تاثیر تا سالها بعد از ترک آن فضا و مکان باقی خواهد ماند . تاثیر ما براشیا امروزه امری اثبات شده و علمی است .
این ما هستیم که به یک بنا جان می دهیم . ما خون حاضر در رگ و پی یک ساختمان هستیم . احساس و انرژی ما یک خانه را تعریف میکند و احساسات ما تا سالها در دیوار ها و فضای خانه خواهد بود . پس مهم است که احساس خوب داشته باشیم تا انرژی مثبت و احساس خوب ما حال ساکنین خانه را خوب نگه دارد .

خدمات اینترنتی ده 
یک خانه با احساسات خوب همیشه در ذهن ها می ماند . یک خانه با این موهبت همیشه جای برای تسلای خاطر و آرامش خواهد بود همیشه مردمان خوب احساس خوب پایدار از خود بجای میگذارند . سالها پیش سر در کوچه ای را به خاطر دارم که بالای سر در روی یک ورق فلزی هک شده بود به کوچه خوب ها خوش آمدید . و حقیقتا آنجا کوچه خوب ها بود با خانه های مملو از احساس خوب و روزها و شب های بسیار این حال خوب تا لحظه اکنون در آنجا حاکم است .
زمین هم خانه است ، خانه ای بزرگ شامل خاک های بسیار و آب های بسیار ، سرشار از معادن و منابع ، زمین یک موهبت سرشار فراوانی است . کره زمین یک سرمایه فراملی محسوب میشود .


آنچه که زمین را جای خوب تر برای زندگی مردمان میکند . احساس خوب و پایدار ساکنین آن است . و از آنجا که همه انسانها و همه خانه ها و همه چیز در دنیا به هم متصل هستند تک تک ما در حال خوب زمین نقش داریم این ما هستیم که با افکار گفتار و اعمال نیک و خوبمان حال زمین و مردمان زمینی را خوب و خوبتر نگه می داریم .

www.fed.ir