دسته‌بندی نشده

خدمات سریع

خدمات سریع

خدمات آنلاین ده با بهره مندی از ناوگان سریع موتوری در سریع ترین زمان برای خدمت رسانی به مشتریان در دسترس می باشد .
امروزه به دلیل ترافیک بالای شهر تهران استفاده از این خدمت یکی از محبوب ترین انتخاب های مشتریان است .
از زمان تماس شما با مرکز خدمات اینترنتی ده در کوتاه ترین زمان ممکن نزد شما خواهیم بود .

Exif_JPEG_420

روابط عمومی و امور مشتریان خدمات اینترنتی ده

www.fed.ir

خدمات سریع امروز برای امور خدمات فنی آنلاین یک مزیت رقابتی و حیاتی است . مشتری در جوامع ماشینی کنونی خدمات سریع و البته با کیفیت را در ارجعیت خود قرار می دهد و مشتری علاقمند است خواسته اش خیلی سریع بر آورده شود . خدمات سریع این امکان را می دهد که شخص در کوتاه ترین زمان ممکن تکنسین مربوط به خدمات مورد نظر خود را ملاقات کند .

تکنسین هم با بهره مندی از خدمات سریع (ناوگان موتوری) با توجه به ترافیک تهران بزرگ میتواند خیلی سریع خود را به محل رسانده و خدمات مورد نظر مشتری را در کمترین زمان ممکن به انجام برساند . برای این منظور موتور سیکلت کار آمد ترین و سریع ترین وسیله نقلیه حال حاضر در تهران بزرگ است . امروزه موتورسیکلت سواران بخش عمده سفرها و خدمات درون شهری را در نهایت دقت و سرعت به انجام می رسانند بطوریکه خدمات سریع همچون موتورسیکلت وجود ندارد .

خدمات سریع شامل موتورسیکلت و یک جعبه نارنجی رنگ حاوی ابزار مربوطه و راکب موتورسیکلت همان تکنسین می باشد .

خدمات سریع یا همان fast service نوعی از خدمت رسانی آنلاین است که در آن مشتری از طریق سایت و دکمه درخواست خدمت بطور مستقیم تلفنی به اپراتور وصل و اپراتور بلافاصله تکنسین مربوطه خدمات مورد نظر مشتری را ارسال مینماید .

در خدمات سریع هر زمان و هر نقطه تهران بزرگ شما در پوشش خدمات اینترنتی ده هستید . ده www.fed.ir یک وب سایت خدمات آنلاین فنی برای رفع نیاز کاربر تعریف شده است .